Ułatwienia dostępu


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Zespół Szkół w Strzegomiu ul. Krótka 6, 58-150 Strzegom sekretariat@zsstrzegom.pl (74)6494870

Zespół Szkół w Strzegomiu

"Nie uczymy się dla szkoły, ale dla życia"

 

 

Mistrzostwo powiatu w piłce nożnej halowej
W dniach 05,06,09 lutego w Hali OSiR w Strzegomiu odbyły się rozgrywki piłki nożnej halowej chłopców dla szkół ponadgimnazjalnych z powiatu świdnickiego.
Do rywalizacji przystąpiło piętnaście zespołów podzielonych na cztery grupy. W kazdej z nich rozgrywano mecze systemem "każdy z każdym" a najlepsza drużyna awansowała do finału.

 

Jak co roku w zawodach wziął udział ZS pod opieką p. Henryka Zatora, który jak się miało okazać był rewalacją całych rozgrywek i nie zostawił cienia wątpliwości kto w tej konkurencji jest najlepszy w powiecie. W rywalizacji grupowej chłopcy kolejno nokautowali rywali : z III LO w Świdnicy 6:0, z ZS nr 1 w Świdnicy 3:0, z LO Świebodzice 3:1, pewnie awansując do finału. Z poszczególnych grup awans uzyskały jeszcze ekipy ZSO Strzegom, ZS Świebodzice oraz ZSB-E Świdnica.

Wielki finał odbył się w poniedzialek 09 lutego. Pierwszy mecz uczniowie ZS rozegrali z miejscowym LO. W derbach gładko wygrali 5:1. Kolejnym pokonanym zespołem były Świebodzice (1:0). Mecz ten, wyrównany, przypominał bardziej partię szachów niż futbolowy pojedynek. Obie drużyny spokojnie rozgrywały piłkę czekając na błąd rywala. Dopiero na niecałe dziesięc sekund przed końcem rozpoczęła sie decydujaca akcja. Po trójkowej wymianie podań Damianów Sobczaka i Rogaczewskiego oraz Piotrka Kruka ten ostatni na sekundę przed końcową syreną umieścił piłkę w siatce. Ostatni mecz z "budowlanką" to znowu pewne zwycięstwo 4:1 i zdobycie mistrzostwa. Chłopcy zostawili duzo zdrowia na boisku. Strzelili łącznie 22 bramki tracąc zaledwie 3. Miło ogląda się tak grających zawodników, którzy reprezentują wysokie umiejętności sportowe.

Wygrana w powiecie oznacza automatyczny udział w finale strefy wałbrzyskiej. Turniej ten odbedzie się w Dzierżoniowie 12 lutego.

Skład druzyny ZS Strzegom : Radosław Osoba, Damian Sobczak, Piotr Kruk, Damian Rogaczewski, Karol Rogowicz, Marek Wyżga, Adrian Gruner, Kamil Krzemień, Krystian Jaszowski ( nie wystapił w finale z powodu kontuzji).

Kamera: Strzegom, Rynek.

Pogoda: Strzegom.

STATYSTYKI od 17.V.2022

0336259
DzisiajDzisiaj56
WczorajWczoraj960
W tym tygodniuW tym tygodniu56
W tym miesiącuW tym miesiącu17458
Wszystkich wizytWszystkich wizyt336259
Twoje IP: 34.204.198.73
Zalogowanych teraz: 3
Gości online: 3


SSID:
OSE_INTERNET

hasło:
OSE@int3rnet
Certyfikaty SSL i instrukcje:
ose.gov.pl/certyfikaty-ose

.: ADRES I KONTAKT

ZESPÓŁ SZKÓŁ W STRZEGOMIU
ul. Krótka 6
58-150 Strzegom
powiat: świdnicki
województwo: dolnośląskie

Sekretariat - (74) 649 48 70
sekretariat@zsstrzegom.pl

Księgowość - (74) 649 48 80
ksiegowosc@zsstrzegom.pl

Adres ESP (skrytki ePUAP)
/ZS_Strzegom
lub
/ZS_Strzegom/SkrytkaESP

NASZ
OFICJALNY KANAŁ

Google Maps:
50.958906,16.3430979

.: PROJEKTY

Szkoła uczestniczy w projektach

"Dlatego TU mieszkam"

"Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II"
współfinansowanym ze środków
Unii Europejskiej

w ramach
Europejskiego Funduszu Społecznego

Modernizacja Kształcenia Zawodowego EFS

Staże i praktyki zagraniczne
dla osób kształcących się i szkolących zawodowo

Realizacja Programu Ekologicznego pt.
„Rozumiem i wdrażam zrównoważony rozwój w Gminie Strzegom”
w Zespole Szkół w Strzegomiu


Copyright © 2024 Zespół Szkół w Strzegomiu Rights Reserved.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.