Ułatwienia dostępu


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Zespół Szkół w Strzegomiu ul. Krótka 6, 58-150 Strzegom sekretariat@zsstrzegom.pl (74)6494870

Zespół Szkół w Strzegomiu

"Nie uczymy się dla szkoły, ale dla życia"

 

 

KLASAplus lider Marcin Konieczny Strzegom
Na początku września informowaliśmy, że nasza szkoła przystąpiła do Ogólnopolskiego Programu KLASAplus
skierowanego do uczniów i nauczycieli. Dla wszystkich - to zdobywanie dodatkowej wiedzy dzięki tak zwanym e-pigułkom oraz e-wydaniom edukacyjnym oraz elektronicznemu wydaniu popularnego miesięcznika "Komputer Świat". Wszyscy otrzymują co miesiąc bonusy w postaci ciekawych aplikacji, płyt .iso raz dodatkowych kodów do gier i komercyjnych programów. I to bez kupowania papierowego miesięcznika w kiosku. Wystarczy zarejestrować konto na http://ksplus.komputerswiat.pl.

Kod dostępu do części zastrzeżonej serwisu (dla uczniów i nauczycieli) dostępny jest u Lidera Programu w szkole p. Marcina Koniecznego (sala 10A).

W tej chwili oprócz bonusów i programów komercyjnych dostępne są następujące e-booki (pigułki wiedzy) ZA DARMO:

KlasaPLUS Uczeń nr 4 KlasaPLUS Nauczyciel nr 4 KlasaPLUS Nauczyciel nr 3 KlasaPLUS Uczeń nr 3 KlasaPLUS Uczeń nr 2 KlasaPLUS Nauczyciel nr 2 KlasaPLUS Uczeń nr 1 KlasaPLUS Nauczyciel nr 1 Smartfony - Aplikacje mobilne Sprzęt - Budowa komputera 1 Programowanie w C++ - Wstęp 1 GIMP Podstawy 1 PowerPoint Podstawy Sprzęt - Pierwszy komputer dla... Sprzęt - Minikomputer Rasberry Pi Sprzęt - Oszczędzanie prądu Sprzęt - Ekrany dotykowe Sprzęt - Dwa monitory Sprzęt - Drukarki 3D Wiedza - Technologie przyszłości Wiedza - Ciekawostki o internecie Wiedza - Ciekawostki technologiczne Wiedza - Ciekawostki... Sprzęt - Płyta główna Smartfony - Łączność zbliżeniowa NFC Partycje i systemy plików Jak naprawiać Windows Partycje - EaseUS Partition Master 4 Programowanie w C++ - Funkcje 3 Programowanie w C++ - Sterowanie 2 Programowanie w C++ - Podstawy Programowanie w Batch Programowanie - Jak stworzyć grę Prawo i komputery - Wolno ściągać czy nie wolno? Prawo i komputery - Ochrona wizerunku Prawo i komputery - Dane osobowe Prawo i komputery - Cookies Prawo i komputery - Odpowiedzialność admina Muzyka - Serwisy z muzyką Muzyka - Audacity Internet - Thunderbird Internet - Skype Dane - Jak szukać na dysku i w internecie Internet - Edytor wideo YouTube Zdjecia - Jak robić superzdjęcia zimą Picasa Najciekawsze funkcje 4 Photoshop CS5 Fotomontaż 3 Photoshop CS5 Efekty dla tekstu 2 Photoshop CS5 Tekstury 1 Photoshop CS5 Podstawy Inkscape. Zabawa z grafiką 4 GIMP Narzędzia 3 GIMP Sztuczki 2 GIMP Operacje 3 Ebooki Calibre 2 Ebooki Multimedia 1 Ebooki wszystko o 2 Domowa sieć. Udostępniamy 1 Domowa sieć - Tworzymy sieć 3 Word Spisy Bibliografie i Indeksy 2 Word Profesjonalny dokument w kilka kliknięć 1 Word 2013 Co nowego Prezentacje Tips and Tricks 4 PowerPoint Pokaz slajdów 3 PowerPoint wykresy 2 PowerPoint Tworzymy prezentacje OpenOffice Podstawy 5 Excel wykresy 4 Excel formatowanie i tabele 3 Excel formuly i funkcje 2 Excel Dane TrueCrypt sejf na dane Prywatność w serwisach społecznościowych LastPass. Bezpieczne hasła Bezpieczny smartfon i tablet Bezpieczne hasła E-mail bez zagrożeń Bezpieczne zakupy w sieci Bezpiecznie online Bezpieczne dane Największe zagrożenia

Kamera: Strzegom, Rynek.

Pogoda: Strzegom.

STATYSTYKI od 17.V.2022

0307240
DzisiajDzisiaj99
WczorajWczoraj499
W tym tygodniuW tym tygodniu3139
W tym miesiącuW tym miesiącu8394
Wszystkich wizytWszystkich wizyt307240
Twoje IP: 44.222.64.76
Zalogowanych teraz: 0
Gości online: 4


SSID:
OSE_INTERNET

hasło:
OSE@int3rnet
Certyfikaty SSL i instrukcje:
ose.gov.pl/certyfikaty-ose

.: ADRES I KONTAKT

ZESPÓŁ SZKÓŁ W STRZEGOMIU
ul. Krótka 6
58-150 Strzegom
powiat: świdnicki
województwo: dolnośląskie

Sekretariat - (74) 649 48 70
sekretariat@zsstrzegom.pl

Księgowość - (74) 649 48 80
ksiegowosc@zsstrzegom.pl

Adres ESP (skrytki ePUAP)
/ZS_Strzegom
lub
/ZS_Strzegom/SkrytkaESP

NASZ
OFICJALNY KANAŁ

Google Maps:
50.958906,16.3430979

.: PROJEKTY

Szkoła uczestniczy w projektach

"Dlatego TU mieszkam"

"Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II"
współfinansowanym ze środków
Unii Europejskiej

w ramach
Europejskiego Funduszu Społecznego

Modernizacja Kształcenia Zawodowego EFS

Staże i praktyki zagraniczne
dla osób kształcących się i szkolących zawodowo

Realizacja Programu Ekologicznego pt.
„Rozumiem i wdrażam zrównoważony rozwój w Gminie Strzegom”
w Zespole Szkół w Strzegomiu


Copyright © 2024 Zespół Szkół w Strzegomiu Rights Reserved.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.