Ułatwienia dostępu


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Zespół Szkół w Strzegomiu ul. Krótka 6, 58-150 Strzegom sekretariat@zsstrzegom.pl (74)6494870

Zespół Szkół w Strzegomiu

"Nie uczymy się dla szkoły, ale dla życia"

 

 


Młodzież z Zespołu Szkół w Strzegomiu po raz kolejny wzięła udział w akcji ,,Sprzątamy Cmentarz Żydowski”. 8 listopada 2022 roku uczniowie klasy 1 TH wraz z nauczycielkami: panią Elżbietą Milańczyk i panią Anną Czubala spotkali się przed szkołą, pobrali potrzebny sprzęt, worki i rękawiczki i udali się na Cmentarz Żydowski w Strzegomiu w celu uporządkowania zaniedbanych grobów.

Teren cmentarza wcześniej pod wykonanie prac porządkowych przygotował pracownik szkoły pan Władimir Kryczenkow.  Uczniowie wykazali się zaangażowaniem i pracowitością przy zgrabianiu liści, wyrywaniu trawy i chwastów. Radością napawa fakt, że potraktowali ten czas na sprzątanie cmentarza jako lekcję szacunku i pamięci o historii naszej małej ojczyzny. Zmęczeni ale bardzo zadowoleni wrócili do szkoły.

STATYSTYKI od 17.V.2022

0160212
DzisiajDzisiaj147
WczorajWczoraj627
W tym tygodniuW tym tygodniu4694
W tym miesiącuW tym miesiącu147
Wszystkich wizytWszystkich wizyt160212
Twoje IP: 44.192.254.173
Zalogowanych teraz: 0
Gości online: 2

Kamera: Strzegom, Rynek

.: ADRES I KONTAKT

ZESPÓŁ SZKÓŁ W STRZEGOMIU
ul. Krótka 6
58-150 Strzegom
powiat: świdnicki
województwo: dolnośląskie

Sekretariat - (74) 649 48 70
sekretariat@zsstrzegom.pl

Księgowość - (74) 649 48 80
ksiegowosc@zsstrzegom.pl

Adres ESP (skrytki ePUAP)
/ZS_Strzegom
lub
/ZS_Strzegom/SkrytkaESP

NASZ
OFICJALNY KANAŁ

Google Maps:
50.958906,16.3430979

.: PROJEKTY

Szkoła uczestniczy w projektach

"Dlatego TU mieszkam"

"Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II"
współfinansowanym ze środków
Unii Europejskiej

w ramach
Europejskiego Funduszu Społecznego

Modernizacja Kształcenia Zawodowego EFS

Staże i praktyki zagraniczne
dla osób kształcących się i szkolących zawodowo

Realizacja Programu Ekologicznego pt.
„Rozumiem i wdrażam zrównoważony rozwój w Gminie Strzegom”
w Zespole Szkół w Strzegomiu


Copyright © 2023 Zespół Szkół w Strzegomiu Rights Reserved.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.