Ułatwienia dostępu


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Zespół Szkół w Strzegomiu ul. Krótka 6, 58-150 Strzegom sekretariat@zsstrzegom.pl (74)6494870

Zespół Szkół w Strzegomiu

"Nie uczymy się dla szkoły, ale dla życia"

 

 


W Książnicy Karkonoskiej w Jeleniej Górze odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom i wyróżnionym w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Duch Gór i jego przyjaciele z trzech krajów. Nagrodzono 29 prac z ponad dwustu, które napłynęły na konkurs.

Konkurs jest organizowany przez bibliotek zrzeszone w Euroregionie Nysa.  Jego założeniem jest popularyzacja postaci legendarnego władcy Karkonoszy – Krakonoša, Rübezahla, Rzepióra, łużyckiego czarnoksiężnika Krabata i Pumphuta, wodników i czarodziejów, a także Laborantów i Walończyków oraz zachęta do poznawania flory i fauny leśnych terenów górskich i podgórskich wśród młodych mieszkańców pogranicza polskiego, niemieckiego i czeskiego.

Wśród nagrodzonych byli uczniowie naszej szkoły Krystian Chomiuk z kl. III TEH i Natalia Zając z kl. II TI. Krystian otrzymał specjalne wyróżnienie Wojewódzkiej Biblioteki Naukowej w Libercu, Natalia zajęła drugie miejsce w kategorii wiekowej 16 – 19 lat.

Nagrodzone prace można oglądać w Książnicy Karkonoskiej do 23 sierpnia 2024r. Potem wyruszy w podróż po czeskich i niemieckich bibliotekach Euroregionu Nysa.

Spotkanie uświetnił występ młodych harfistów z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. St. Moniuszki w Jeleniej Górze.

Kamera: Strzegom, Rynek.

Pogoda: Strzegom.

STATYSTYKI od 17.V.2022

0336239
DzisiajDzisiaj36
WczorajWczoraj960
W tym tygodniuW tym tygodniu36
W tym miesiącuW tym miesiącu17438
Wszystkich wizytWszystkich wizyt336239
Twoje IP: 34.204.198.73
Zalogowanych teraz: 3
Gości online: 3


SSID:
OSE_INTERNET

hasło:
OSE@int3rnet
Certyfikaty SSL i instrukcje:
ose.gov.pl/certyfikaty-ose

.: ADRES I KONTAKT

ZESPÓŁ SZKÓŁ W STRZEGOMIU
ul. Krótka 6
58-150 Strzegom
powiat: świdnicki
województwo: dolnośląskie

Sekretariat - (74) 649 48 70
sekretariat@zsstrzegom.pl

Księgowość - (74) 649 48 80
ksiegowosc@zsstrzegom.pl

Adres ESP (skrytki ePUAP)
/ZS_Strzegom
lub
/ZS_Strzegom/SkrytkaESP

NASZ
OFICJALNY KANAŁ

Google Maps:
50.958906,16.3430979

.: PROJEKTY

Szkoła uczestniczy w projektach

"Dlatego TU mieszkam"

"Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II"
współfinansowanym ze środków
Unii Europejskiej

w ramach
Europejskiego Funduszu Społecznego

Modernizacja Kształcenia Zawodowego EFS

Staże i praktyki zagraniczne
dla osób kształcących się i szkolących zawodowo

Realizacja Programu Ekologicznego pt.
„Rozumiem i wdrażam zrównoważony rozwój w Gminie Strzegom”
w Zespole Szkół w Strzegomiu


Copyright © 2024 Zespół Szkół w Strzegomiu Rights Reserved.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.