Ułatwienia dostępu


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Zespół Szkół w Strzegomiu ul. Krótka 6, 58-150 Strzegom sekretariat@zsstrzegom.pl (74)6494870

Zespół Szkół w Strzegomiu

"Nie uczymy się dla szkoły, ale dla życia"

 

 

Sześcioosobowa drużyna uczniów w składzie: Dawid Andrzejak, Maja Kalinowska, Adam Kiełbasa, Ewa Lipińska, Natan Wojtasik i Krzysztof Zbyrowski z Technikum im. Księcia Bolka II w Strzegomiu, na początku marca br. wzięła  udział w Ogólnopolskim Konkursie pn. „MOJE PODWÓRKO JEST W EUROPIE”.

Szkolnymi koordynatorami konkursu byli nauczyciele – Ilona Dobrochowska i Renata Dziurla.

Konkurs został zorganizowany przez Polską Agencję Prasową dla uczniów szkół ponadpodstawowych na najlepsza pracę ukazującą, jak fundusze europejskie wpływają na codzienne życie Polaków i rozwój ich lokalnego otoczenia. Warto wspomnieć, że w konkursie wzięło udział 111 uczestników z całej Polski. Komisja konkursowa wybrała trzy najciekawsze projekty spośród filmów i zdjęć przygotowanych przez poszczególne zespoły uczniowskie.

Nasi uczniowie zajęli 3. miejsce za przygotowany film o Strzegomiu, w którym jury doceniło „ciekawe podejście do realizacji filmu”. Wygraną w konkursie są warsztaty z modelowania i druku 3D, łączące edukację technologiczną i STEAM z zaangażowaniem w aranżacje przestrzeni wspólnych np. szkolnej klasy. Uczestnicy będą mogli poznać podstawy modelowania i druku 3D oraz obsługi drukarek 3D. 

Gratulujemy tego sukcesu i życzymy dalszego samorozwoju.

Nagrodzony film można obejrzeć pod linkiem:

Kamera: Strzegom, Rynek.

Pogoda: Strzegom.

STATYSTYKI od 17.V.2022

0296228
DzisiajDzisiaj382
WczorajWczoraj833
W tym tygodniuW tym tygodniu3666
W tym miesiącuW tym miesiącu16178
Wszystkich wizytWszystkich wizyt296228
Twoje IP: 3.238.112.198
Zalogowanych teraz: 0
Gości online: 6


SSID:
OSE_INTERNET

hasło:
OSE@int3rnet
Certyfikaty SSL i instrukcje:
ose.gov.pl/certyfikaty-ose

.: ADRES I KONTAKT

ZESPÓŁ SZKÓŁ W STRZEGOMIU
ul. Krótka 6
58-150 Strzegom
powiat: świdnicki
województwo: dolnośląskie

Sekretariat - (74) 649 48 70
sekretariat@zsstrzegom.pl

Księgowość - (74) 649 48 80
ksiegowosc@zsstrzegom.pl

Adres ESP (skrytki ePUAP)
/ZS_Strzegom
lub
/ZS_Strzegom/SkrytkaESP

NASZ
OFICJALNY KANAŁ

Google Maps:
50.958906,16.3430979

.: PROJEKTY

Szkoła uczestniczy w projektach

"Dlatego TU mieszkam"

"Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II"
współfinansowanym ze środków
Unii Europejskiej

w ramach
Europejskiego Funduszu Społecznego

Modernizacja Kształcenia Zawodowego EFS

Staże i praktyki zagraniczne
dla osób kształcących się i szkolących zawodowo

Realizacja Programu Ekologicznego pt.
„Rozumiem i wdrażam zrównoważony rozwój w Gminie Strzegom”
w Zespole Szkół w Strzegomiu


Copyright © 2024 Zespół Szkół w Strzegomiu Rights Reserved.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.