Ułatwienia dostępu


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Zespół Szkół w Strzegomiu ul. Krótka 6, 58-150 Strzegom sekretariat@zsstrzegom.pl (74)6494870

Zespół Szkół w Strzegomiu

"Nie uczymy się dla szkoły, ale dla życia"

 

 


Tegoroczną edycje spotkań z dziećmi w strzegomskich przedszkolach rozpoczeła grupa: Maja Kowalska, Dawid Jeske, Adam Mądrala, Karol Wójtowicz, Mateusz Potyrała, Jakub Kopeć.

Pomysł na scenariusz spotkania zrodził się z zainteresowan jednego z uczniów i tak przez dwa kolejne spotkania młodzież w Pracowni Orange pod opieką Małgorzaty Kossak opracowywała tekst i przygotowywała zagadki oraz „magiczną prezentację”.

Po udanych próbach nadszedł czas wyruszyć do przedszkoli.

Terminy wizyt zaplanowano  na 08.-09.11.2022. Przygotowane  opowiadanie o wizycie w Cyrku spodobało się dzieciom. Wspólne zachwyty nad zwinnością magicznych rąk Magika zachwyciło, a małe klaszczące raczki i roześmiane dziecięce buźki były najlepszym podziękowaniem dla nas. Całe spotkanie stało się także pretekstem do rozmowy o pasjach, poszukiwaniu  talentów i rozwijaniu ich.

Tak spotkania z dziećmi opisują uczestnicy:

„Byłem zaskoczony dużą aktywnością przedszkolaków. Każda grupa ciepło nas witała’’- Pan Zagadka

„Dzieci ośmielone naszym występem chętnie prezentowały swoje talenty i pasje. Niektóre pasje były naprawdę ciekawe.”- Dziadek

‘’Jestem miło zaskoczony, dzieci były chętne do współpracy i rozmowy. Ponownie będę nękał bibliotekarkę, aby wziąć udział w kolejnej tego typu akcji” – Narrator

„To już XV rok akcji „Młodzież czyta dzieciom”. Nasze działania na rzecz promocji czytelnictwa przez te wszystkie lata nie zakłóciła nawet pandemia. Dziękuję młodzieży z Zespołu Szkół w Strzegomiu za zainteresowanie wydarzeniami organizowanymi przez bibliotekę szkolną oraz entuzjazm i zagazowanie podczas realizacji projektu. Dzięki Wam ta akacja nigdy nie jest nudna i sztampowa, bo każda grupa potrzebuje innego wsparcia i atencji w pracy. Dla młodzieży kontakt z młodą publicznością potrafi dostarczyć wielu ciekawych wrażeń i wspomnień. Za te wszystkie wspólne lata pracy dziękuje wszystkim uczestnikom poprzednich edycji oraz dyrektorom przedszkoli, które zawsze nas wspaniale goszczą.”- powiedziała prowadząca akcję Małgorzata  Kossak.

Dziękujemy za pomoc w realizacji akcji dyrektorkom i pracownikom przedszkoli: Publicznego Przedszkola nr 1, Publicznego Przedszkola nr 2, Publicznego Przedszkola nr 3, Publicznego Przedszkola nr 4.

STATYSTYKI od 17.V.2022

0189240
DzisiajDzisiaj98
WczorajWczoraj824
W tym tygodniuW tym tygodniu2897
W tym miesiącuW tym miesiącu98
Wszystkich wizytWszystkich wizyt189240
Twoje IP: 44.197.101.251
Zalogowanych teraz: 0
Gości online: 8

Kamera: Strzegom, Rynek


SSID:
OSE_INTERNET

hasło:
OSE@int3rnet
Certyfikaty SSL i instrukcje:
ose.gov.pl/certyfikaty-ose

.: ADRES I KONTAKT

ZESPÓŁ SZKÓŁ W STRZEGOMIU
ul. Krótka 6
58-150 Strzegom
powiat: świdnicki
województwo: dolnośląskie

Sekretariat - (74) 649 48 70
sekretariat@zsstrzegom.pl

Księgowość - (74) 649 48 80
ksiegowosc@zsstrzegom.pl

Adres ESP (skrytki ePUAP)
/ZS_Strzegom
lub
/ZS_Strzegom/SkrytkaESP

NASZ
OFICJALNY KANAŁ

Google Maps:
50.958906,16.3430979

.: PROJEKTY

Szkoła uczestniczy w projektach

"Dlatego TU mieszkam"

"Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II"
współfinansowanym ze środków
Unii Europejskiej

w ramach
Europejskiego Funduszu Społecznego

Modernizacja Kształcenia Zawodowego EFS

Staże i praktyki zagraniczne
dla osób kształcących się i szkolących zawodowo

Realizacja Programu Ekologicznego pt.
„Rozumiem i wdrażam zrównoważony rozwój w Gminie Strzegom”
w Zespole Szkół w Strzegomiu


Copyright © 2023 Zespół Szkół w Strzegomiu Rights Reserved.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.