foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Zespół Szkół w Strzegomiu ul. Krótka 6, 58-150 Strzegom sekretariat@zsstrzegom.pl (74)6494870

Zespół Szkół w Strzegomiu

"Nie uczymy się dla szkoły, ale dla życia"

 

 

Ewa Lipińska, uczennica Technikum Górnictwa Odkrywkowego w Strzegomiu, zajęła I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym organizowanym przez Politechnikę Wrocławską za zdjęcie, które zatytułowała "Fadroma w otchłani" (https://wggg.pwr.edu.pl/o-wydziale/konkurs-fotograficzny-dla-szkol-ponadpodstawowych).

 Jest to wysokie osiągnięcie, gdyż konkurencja była duża. Jak się okazało, Organizatorzy konkursu otrzymali łącznie około 200 zdjęć z całej Polski. Uczennica przygotowała pracę konkursową pod kierunkiem Renaty Dziurli.

Sama Ewa wspomina ten uroczysty dzień odebrania nagrody następująco:

„11 październik 2022 r., ta data długo pozostanie mi w pamięci. Właśnie tego dnia zostałam zaproszona na uroczysty odbiór nagrody konkursowej na Inaugurację Roku Akademickiego 2022/2023 na Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej. Krótko mówiąc: zwyciężyłam w Konkursie Fotograficznym dla uczniów szkół ponadpodstawowych pt. „Górnictwo i geologia w obiektywie’’. Konkurs odbył się w marcu 2022 r., a jego wyniki ogłoszono 12 maja tego roku. Byłam z siebie bardzo dumna, ponieważ nigdy wcześniej nie zaszłam tak wysoko. Wyjazd był ekscytujący, poznałam wiele znakomitych osób, m.in. Pana Radosława Zimroza - dziekana wydziału, Pana Sławomira Wochna - dyrektora kopalni w Bogatyni oraz przesympatyczną Panią Danutę Szyszka - pracownika wydziału.  Gdy zaproszono mnie na scenę, byłam zestresowana, a zarazem uradowana. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć orkiestry górniczej i małego poczęstunku. Doświadczenia z wyjazdu nasunęły mi pragnienie podjęcia studiów na tym wydziale i uczelni”.

Ewie jeszcze raz serdecznie gratulujemy tego osiągnięcia i życzymy dalszych sukcesów w samorozwoju. Oby takich młodych ludzi było coraz więcej.

STATYSTYKI od 17.V.2022

0025572
DzisiajDzisiaj2
WczorajWczoraj132
W tym tygodniuW tym tygodniu134
W tym miesiącuW tym miesiącu556
Wszystkich wizytWszystkich wizyt25572
Twoje IP: 216.244.66.229
Zalogowanych teraz: 0
Gości online: 5

Kamera: Strzegom, Rynek

.: ADRES I KONTAKT

ZESPÓŁ SZKÓŁ W STRZEGOMIU
ul. Krótka 6
58-150 Strzegom
powiat: świdnicki
województwo: dolnośląskie

Sekretariat - (74) 649 48 70
sekretariat@zsstrzegom.pl

Księgowość - (74) 649 48 80
ksiegowosc@zsstrzegom.pl

Adres ESP (skrytki ePUAP)
/ZS_Strzegom
lub
/ZS_Strzegom/SkrytkaESP

NASZ
OFICJALNY KANAŁ

Google Maps:
50.958906,16.3430979

.: PROJEKTY

Szkoła uczestniczy w projektach

"Dlatego TU mieszkam"

"Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II"
współfinansowanym ze środków
Unii Europejskiej

w ramach
Europejskiego Funduszu Społecznego

Modernizacja Kształcenia Zawodowego EFS

Staże i praktyki zagraniczne
dla osób kształcących się i szkolących zawodowo

Realizacja Programu Ekologicznego pt.
„Rozumiem i wdrażam zrównoważony rozwój w Gminie Strzegom”
w Zespole Szkół w Strzegomiu


Copyright © 2022 Zespół Szkół w Strzegomiu Rights Reserved.