Ułatwienia dostępu


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Zespół Szkół w Strzegomiu ul. Krótka 6, 58-150 Strzegom sekretariat@zsstrzegom.pl (74)6494870

Zespół Szkół w Strzegomiu

"Nie uczymy się dla szkoły, ale dla życia"

 

 


Dzisiaj gościliśmy u siebie Gimnazjum nr 2 oraz Gimnazjum z Ujazdu Górnego. Było niemniej fajnie. Gimnazjaliści otrzymali ulotki, a zainteresowani - ciekawe gadżety. Poznali przynajmniej część tego czego uczymy i co dzieje się w naszym Zespole Szkół.
Przede wszystkim zwracaliśmy uwagę na to, że po skończeniu szkoły mają: 1) konkretny zawód, 2) otrzymują świadectwo(a) kwalifikacyjne w zawodzie, 3) mogą zdawać maturę i 4) też iść na studia jak w szkołach z kierunkami ogólnokształcącymi (bez zdobytego zawodu).

Dziękujemy Wam za te wspólnie spędzone z nami dwa dni - chcieliśmy z jak najszerszej perspektywy byście poznali naszą szkołę, nasze kierunki kształcenia i naszą "nutkę osobowości". Najlepiej - spytajcie starszych kolegów i koleżanki - im też dziękuemy za mobilizację i dzielenie się z Wami - młodszymi kolegami i koleżankami - zdobytą już wiedzą, umiejętnościami i wrażeniami.

Nauczycielom prowadzącym krótkie lekcje oraz  opowiadającym o kierunkach i działaniach w naszej szkole - również i dla Was szczere podziękowania... :)))) Dziekujemy!!!! :)))))))))

I oczywiście - ZAPRASZAMY - do nas i do naszego ZESPOŁU SZKÓŁ W STRZEGOMIU!!!!

Kamera: Strzegom, Rynek.

Pogoda: Strzegom.

STATYSTYKI od 17.V.2022

0296245
DzisiajDzisiaj399
WczorajWczoraj833
W tym tygodniuW tym tygodniu3683
W tym miesiącuW tym miesiącu16195
Wszystkich wizytWszystkich wizyt296245
Twoje IP: 3.238.112.198
Zalogowanych teraz: 0
Gości online: 371


SSID:
OSE_INTERNET

hasło:
OSE@int3rnet
Certyfikaty SSL i instrukcje:
ose.gov.pl/certyfikaty-ose

.: ADRES I KONTAKT

ZESPÓŁ SZKÓŁ W STRZEGOMIU
ul. Krótka 6
58-150 Strzegom
powiat: świdnicki
województwo: dolnośląskie

Sekretariat - (74) 649 48 70
sekretariat@zsstrzegom.pl

Księgowość - (74) 649 48 80
ksiegowosc@zsstrzegom.pl

Adres ESP (skrytki ePUAP)
/ZS_Strzegom
lub
/ZS_Strzegom/SkrytkaESP

NASZ
OFICJALNY KANAŁ

Google Maps:
50.958906,16.3430979

.: PROJEKTY

Szkoła uczestniczy w projektach

"Dlatego TU mieszkam"

"Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II"
współfinansowanym ze środków
Unii Europejskiej

w ramach
Europejskiego Funduszu Społecznego

Modernizacja Kształcenia Zawodowego EFS

Staże i praktyki zagraniczne
dla osób kształcących się i szkolących zawodowo

Realizacja Programu Ekologicznego pt.
„Rozumiem i wdrażam zrównoważony rozwój w Gminie Strzegom”
w Zespole Szkół w Strzegomiu


Copyright © 2024 Zespół Szkół w Strzegomiu Rights Reserved.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.