Ułatwienia dostępu


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Zespół Szkół w Strzegomiu ul. Krótka 6, 58-150 Strzegom sekretariat@zsstrzegom.pl (74)6494870

Zespół Szkół w Strzegomiu

"Nie uczymy się dla szkoły, ale dla życia"

 

 


W Strzegomskim Centrum Kultury odbyły się - już po raz ósmy - wybory "Miss" Zespołu Szkół w Strzegomiu. Impreza ta stała się tradycją szkoły i jest organizowana z okazji „Dnia Kobiet”.
Swoją obecnością zaszczycili nas zaproszeni goście w osobach: Pan Piotr Fedorowicz – Starosta Świdnicki, Pan Wiesław Witkowski – zastępca burmistrza Strzegomia, Pani Małgorzata Waszak – przewodnicząca Rady Rodziców w Zespole Szkół, Pan Włodzimierz Balcerek – przyjaciel szkoły oraz niektórzy sponsorzy.

O tytuł "najpiękniejszej, najwspanialszej i najlepszej" a zarazem wyjątkowej ubiegało się w tym roku 14 dziewcząt: Paulina Bodniewicz (kl. 1 Technikum Informatyczne), Justyna Bobowska (kl. 2 Technikum Ekonomiczne), Wiktoria Lasak (kl. 2 Technikum Ekonomiczne), Dominika Adamowicz (kl. 2 Technikum Ekonomiczne), Justyna Kwiatkowska (kl. 2 Technikum Ekonomiczne), Klaudia Kula (kl. 1 Technikum Informatyczne), Patrycja Bodnar (kl. 2 Technikum Ekonomiczne), Karolina Potoniec (kl. 2 Technikum Ekonomiczne), Paulina Kwiatkowska (kl. 2 Technikum Ekonomiczne), Karolina Witka (kl. 2 Technikum Ekonomiczne), Justyna Wojtowicz (kl. 1 Technikum Górnictwa Odkrywkowego), Marta Basiewicz (kl. 2 Technikum Ekonomiczne), Justyna Drąg (kl. 3 Technikum Ekonomiczne) oraz Żaneta Sobieraj (kl. 2 Technikum Ekonomiczne).

Dziewczyny tradycyjnie zaprezentowały się w trzech odsłonach: w stroju szkolnym, sportowym i wieczorowym. W trakcie występów uczestniczki musiały sprostać wielu zadaniom, m.in.: odpowiedzieć na pytania na inteligencję, czy też "zareklamować aktywny styl życia".

Tytuł MISS 2015 zdobyła Karolina Witka, natomiast "I v-ce Miss" - Justyna Bobowska, a "Miss Publiczności" – Wiktoria Lasak! Dodatkowo w tym roku przyznany został tytuł „Miss Internetu” zorganizowany przez tygodnik "Strzegom Nasze Miasto"– zwycięzcą została Justyna Drąg. Gratulacje należą się nie tylko nominowanym, ale wszystkim dziewczynom za odwagę i dobrą zabawę.

W przerwach konkursu odbyły się występy "talentów" naszej szkoły w piosenkach i skeczach: Ewy Malinowskiej (kl. 1 TI), Izabeli Lasak (kl. 2 TE), Agnieszki Majchrowskiej i chłopaków z 4 TI – Andrzeja Stadnika oraz Damiana Korszuna.

Konferansjerami byli: Alicja Starczała (kl. 3 Technikum Ekonomiczne) oraz Maciej Rudnicki (kl. 2 Technikum Górnictwa Odkrywkowego).

Impreza nie miałaby miejsca, gdyby nie nasi wspaniali sponsorzy. Należy tutaj wymienić i raz jeszcze w tym miejscu bardzo podziękować: Panu Łukaszowi Wielgusowi, Paniom: Dorocie Sobol i Martynie Sobol, Paniom: Marii Kiszkiel, Magdalenie Kiszkiel i Annie Kiszkiel, Panu Marcinowi Gdańskiemu, Pani Marii Szymańskiej i Panu Michałowi Szymańskiemu, Pani Monice Robert, Pani Renacie Mosór, Pani Agacie Elster, Panu Markowi Dryi, Pani Elżbiecie Gajeckiej, Panu Michałowi Brokos, Pani Iwonie Bodnar, Państwu Elizie i Robertowi Kiełbasa, Pani Kamili Bacławskiej, Pani Karolinie Holka, Pani Jolancie Konarzewskiej, Panu Leszkowi Traczykowi i Pani Grażynie Dyrda, Radzie Rodziców przy Zespole Szkół w Strzegomiu, uczennicom z kl. 2 TGO – „Graniteria”, uczniom Zespołu Szkół w Strzegomiu, Tygodnikowi „Strzegom Nasze Miasto”. Dziękujemy również Pani dyrektor Bożenie Bojanowskiej – Czuk oraz wszystkim pracownikom Strzegomskiego Centrum Kultury, za udostępnienie sali i współpracę, a całej publiczności za doping i wspólną zabawę.

Za organizację i przebieg całej imprezy odpowiedzialni byli: Elżbieta Milańczyk i Monika Kozłowska (pozyskanie sponsorów, przygotowanie nagród i gadżetów konkursowych), Renata Dziurla (scenariusz i reżyseria), Ireneusz Miepariszwili (program artystyczny w czasie przerw) oraz Katarzyna Hryniewicz (choreografia).

Kamera: Strzegom, Rynek.

Pogoda: Strzegom.

STATYSTYKI od 17.V.2022

0274740
DzisiajDzisiaj88
WczorajWczoraj335
W tym tygodniuW tym tygodniu423
W tym miesiącuW tym miesiącu12980
Wszystkich wizytWszystkich wizyt274740
Twoje IP: 44.201.97.0
Zalogowanych teraz: 0
Gości online: 19


SSID:
OSE_INTERNET

hasło:
OSE@int3rnet
Certyfikaty SSL i instrukcje:
ose.gov.pl/certyfikaty-ose

.: ADRES I KONTAKT

ZESPÓŁ SZKÓŁ W STRZEGOMIU
ul. Krótka 6
58-150 Strzegom
powiat: świdnicki
województwo: dolnośląskie

Sekretariat - (74) 649 48 70
sekretariat@zsstrzegom.pl

Księgowość - (74) 649 48 80
ksiegowosc@zsstrzegom.pl

Adres ESP (skrytki ePUAP)
/ZS_Strzegom
lub
/ZS_Strzegom/SkrytkaESP

NASZ
OFICJALNY KANAŁ

Google Maps:
50.958906,16.3430979

.: PROJEKTY

Szkoła uczestniczy w projektach

"Dlatego TU mieszkam"

"Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II"
współfinansowanym ze środków
Unii Europejskiej

w ramach
Europejskiego Funduszu Społecznego

Modernizacja Kształcenia Zawodowego EFS

Staże i praktyki zagraniczne
dla osób kształcących się i szkolących zawodowo

Realizacja Programu Ekologicznego pt.
„Rozumiem i wdrażam zrównoważony rozwój w Gminie Strzegom”
w Zespole Szkół w Strzegomiu


Copyright © 2024 Zespół Szkół w Strzegomiu Rights Reserved.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.